Sukurkite savo

Padovanokite šiltus žodžius savo artimiausiems. Užrašykite juos, išsirinkite kvapą ir šią unikalią žvakę pristatysime Jums į namus per penkias darbo dienas. Suveskite palinkėjimą ir įdėkite prekę į pirkinių krepšelį. Mūsų dizaineris gražiai sumaketuos jūsų sukurtus tekstus. 

  • Liko simbolių:

18,00 €

  • Kubos cigaras
  • Migdolų pyragas
  • Pieniška kava
  • Kramtomoji guma
  • Riešutų sviestas
  • Vyšnių uogienė

Apie prekę

Tai naujausios mūsų kvepiančios dovanos tiesiai iš Dzūkijos girių. Dovanų dėžutėje rasite aukščiausios kokybės rankų darbo aromaterapinę žvakę, pagamintą iš natūralaus sojų vaško. Žvakė yra stiklo indelyje ir dega daugiau nei 40 valandų. Kvapus šioms žvakėms rinkome tokius, kurie sietųsi su išskirtinėmis, nepamirštamomis mūsų gyvenimo akimirkomis. Nustebinkite artimiausius žmones kvapnia akimirka, sužadinkite prisiminimus. 10% savo pelno skiriame Dzūkijos miškų žvėrelių priežiūrai. Ačiū, kad prisidedate ir jūs! Kurkite prasmingas akimirkas kartu su AROMA LAB, o visa kita palauks. Šiandien rinkitės vieną iš šių kvapų:

KUBOS CIGARAS. Ryškus, vyriškas, atpalaiduojantis kvapnaus tabako dūmų aromatas... Ar prisimenate? Šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas primena kubietiško cigaro dūmus - toks pats nuodėmingai sodrus! Kvapas sukurtas maišant tabako, sandalmedžio ir ąžuolo kvapniuosius aliejus.

MIGDOLŲ PYRAGAS. Ką tik iškeptas, dar šiltas migdolų pyragas - kas gali būti skaniau? Būtent toks yra intensyvus ir ryškus šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas. Kvapas sukurtas maišant migdolo, cinamono ir iriso kvapniuosius aliejus.

PIENIŠKA KAVA. Kavos su pienu puodelis jaukioje lauko kavinėje ir skambus draugės juokas... Ar sugrįžtumėte į tą akimirką? Ryškus ir malonus šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas primena pieniškos kavos aromatą ir sugrąžina brangios draugystės prisiminimus. Kvapas sukurtas maišant kavos, kardamono ir vanilės kvapniuosius aliejus.

KRAMTOMOJI GUMA. Ar prisimenate, kaip vaikystėje negalėjote atsispirti kramtomajai gumai? Šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas primena vaisinę kramtomąją gumą. Toks pats linksmas, ryškus ir saldus - kviečiantis pašėlioti! Kvapas sukurtas maišant magnolijos, ylang-ylang, bergamotės kvapniuosius aliejus. 

RIEŠUTŲ SVIESTAS. Riešutų sviestas, užteptas ant karšto skrebučio – pamenate tą skonį? Šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas - švelnus ir skanus. Taip ir norisi paragauti! Kvapas sukurtas maišant lazdyno, žemės riešuto, muskato kvapniuosius aliejus.

VYŠNIŲ UOGIENĖ. Šviežios vyšnių uogienės šaukštas - prisiminimas iškyla prieš akis tarsi gyvas... Šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas - ryškus ir suteikiantis energijos, primenantis skaniausią kada nors valgytą vyšnių uogienę. Ar dabar paragautumėte? Kvapas sukurtas maišant vyšnios, citrinžolės ir cinamono kvapniuosius aliejus.

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: