Aromaterapinė žvakė VISKAS BUS GERAI, TIK NEAIŠKU KODĖL

  • Natūralūs kvapnieji aliejai
  • Natūralus sojų vaškas
  • Medinis dagtis degdamas spragsi
  • Žvakė dega virš 50 valandų
  • Tinka namų aromaterapijai
  • Pagaminta Lietuvoje
  • 240 ml

Smulkiau

16,00 €

  • Šokoladas

Apie prekę

Riboto leidimo aromaterapinės Geležinės Lapės žvakės skirtos ne tik tam, kad šviestų ir džiugintų, bet ir kad patarimai išliktų ilgam! Tai rankų darbo, vienetinės, ekologiškos, 100% natūralios aromaterapinės sojų vaško žvakės. Jos dega net 50 valandų, o medinis dagtis degdamas spragsi sukurdamas jaukų, panašų į židinio garsą. Kvapus šioms žvakėms rinkome tokius, kurie sietųsi su išskirtinėmis, nepamirštamomis mūsų gyvenimo akimirkomis. Nustebinkite artimiausius žmones kvapnia akimirka, sužadinkite prisiminimus. 10% savo pelno skiriame Dzūkijos miškų žvėrelių priežiūrai. Ačiū, kad prisidedate ir jūs! Kurkite prasmingas akimirkas kartu su AROMA LAB... o visa kita palauks.

Šiandien rinkitės vieną iš šių kvapų:

KUBOS CIGARAS. Ryškus, vyriškas, atpalaiduojantis kvapnaus tabako dūmų aromatas... Ar prisimenate? Šios  žvakės kvapas primena kubietiško cigaro dūmus - toks pats nuodėmingai sodrus! Kvapas sukurtas maišant tabako, sandalmedžio ir ąžuolo kvapniuosius aliejus.

MIGDOLŲ PYRAGAS. Ką tik iškeptas, dar šiltas migdolų pyragas - kas gali būti skaniau? Būtent toks yra intensyvus ir ryškus šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas. Kvapas sukurtas maišant migdolo, cinamono ir iriso kvapniuosius aliejus.

PIENIŠKA KAVA. Kavos su pienu puodelis jaukioje lauko kavinėje ir skambus draugės juokas... Ar sugrįžtumėte į tą akimirką? Ryškus ir malonus šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas primena pieniškos kavos aromatą ir sugrąžina brangios draugystės prisiminimus. Kvapas sukurtas maišant kavos, kardamono ir vanilės kvapniuosius aliejus.

KRAMTOMOJI GUMA. Ar prisimenate, kaip vaikystėje negalėjote atsispirti kramtomajai gumai? Šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas primena vaisinę kramtomąją gumą. Toks pats linksmas, ryškus ir saldus - kviečiantis pašėlioti! Kvapas sukurtas maišant magnolijos, ylang-ylang, bergamotės kvapniuosius aliejus. 

RIEŠUTŲ SVIESTAS. Riešutų sviestas, užteptas ant karšto skrebučio – pamenate tą skonį? Šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas - švelnus ir skanus. Taip ir norisi paragauti! Kvapas sukurtas maišant lazdyno, žemės riešuto, muskato kvapniuosius aliejus.

VYŠNIŲ UOGIENĖ. Šviežios vyšnių uogienės šaukštas - prisiminimas iškyla prieš akis tarsi gyvas... Šios naujausios mūsų kolekcijos žvakės kvapas - ryškus ir suteikiantis energijos, primenantis skaniausią kada nors valgytą vyšnių uogienę. Ar dabar paragautumėte? Kvapas sukurtas maišant vyšnios, citrinžolės ir cinamono kvapniuosius aliejus.

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: